אודות מחשבניק

מגוון שירותים בתחום המחשבים

אתר מחשבניק הוא פורטל בתחום המחשבים והטכנולוגיה אשר מרכז מידע מקצועי רב ומדריכים בתחום. כמו כן, באתר ניתן לקבל שירותי תיקון/התקנה של מחשבים מכל סוג ודגם וגם פתרונות בתחום המחשוב באזורים רבים ברחבי הארץ.

השימוש באתר מחשבניק הוא חינמי ואין כל התחייבות באשר להזמנת טכנאי מחשבים מקצועי דרך האתר לאחר השארת הפרטים. ניתן לקבל הצעות מחיר טלפוניות מאחד מטכנאי המחשבים שעובדים עמנו ולבחון את מרכיבי ההצעה השונים.

ניתן להשאיר פנייה בכל שעות היממה ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים על מנת לברר את הצרכים שלכם ולעזור בנושא.

אודות מחשבניק

איך מזמינים ממחשבניק שירות?

תהליך קבלת השירות באתר מחשבניק עובד בצורה הבאה: אתם משאירים פנייה באתר דרך טופס יצירת הקשר ואנחנו נדאג לחזור אליכם בהקדם בשביל להבין בדיוק מה חיפשתם ואיך אנחנו יכולים לעזור בנושא. אופציה נוספת היא להתקשר אלינו אל המספר 052-4569572 ולהסביר מה בדיוק התקלה ולברר עלויות עבור הטיפול בה.

שירות בבית הלקוח וגם תמיכה מרחוק

במסגרת שירותי התיקונים שאנו מציעים באתר מחשבניק, תוכלו לבחור בביקור פיזי לצורך תיקון תקלות במחשב או התקנה של מחשבים חדשים אך חשוב שתדעו שבחלק מהמקרים ניתן לטפל בבעיה באופן מהיר באמצעות טכניקה של השתלטות מרחוק. בעזרת תוכנות מיוחדות, טכנאי המחשבים יכול לבצע התחברות אל המחשב שלכם ולבדוק מהו מקור התקלה ולהציע פתרונות מעולים.

בעיה במדפסת? צרו איתנו קשר

בעזרת האתר, תוכלו לקבל כמובן גם שירותים מקיפים בתחום המדפסות החל מייעוץ בנושא רכישת מדפסת ועד כמובן לתיקון של תקלות נפוצות במדפסות ביתיות. המדפסת נוטה לא פעם להתקלקל ולכן נדרש להזמין גורם מקצועי אשר יודע לטפל בבעיה ולתקן אותה במהירות בשביל לאפשר לכם עבודה ללא תקלות.

אתר מחשבים

זקוקים לשירותי מחשוב למשרדים? הזמינו טכנאי

אחד מהשירותים הנפוצים שלנו הוא טיפול בתקלות במחשבים במשרדים קטנים וגדולים. כאשר מחשב במשרד אינו פועל בצורה תקינה, מדובר בהפסד של כסף רב בשל העובדה שהעובד אינו יכול לבצע את העבודות השונות. הפגיעה בשגרת העבודה יכולה להסתיים בקלות על ידי הזמנת טכנאי מחשבים שיבדוק מהו מקור התקלה ויעזור בפתרון.

כמו כן, קיימת האפשרות להזמין טכנאי מחשבים לצורך התקנת רשת מחשבים שלמה במשרד חדש, כולל חיבור כל המחשבים עד למצב בו מתאפשרת עבודה מלאה באמצעותם. כחלק מהשירותים, נוכל כמובן לספק לכם המלצות באשר לרכישה של חומרת המחשב, כמו למשל בחירת מסך מחשב, עכבר או המקלדת, רמקולים חדשים וגם ייעוץ באשר למפרט המחשב עצמו.

מי הטכנאי אשר יגיע אליי בעת תקלה?

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מספר טכנאים בתחום המחשבים ובעל המקצוע אשר עתיד להגיע אליכם ולספק את השירות הוא טכנאי מחשבים מומלץ אשר מספק שירות באזור מגוריכם. כבר בשיחת הטלפון עם הטכנאי, תוכלו לבקש ממנו הצעת מחיר לתיקון התקלה ולהחליט האם תרצו להמשיך. אין כל התחייבות מצדכם ובכל רגע נתון תוכלו להחליט שאינכם מעוניינים בשירות.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
אהבתם? שתפו את המאמר!
דילוג לתוכן