מחשב מרעיש

המחשב רועש כי הוא צריך לעשות הרבה עבודה במשך זמן רב. הכונן הקשיח, המאוורר והמעבד פועלים כולם כדי שהמחשב ימשיך לפעול. המחשב רועש כי הוא מפעיל הרבה תהליכים בו זמנית. הוא עושה הרבה משימות, מה שדורש יותר כוח עיבוד ויותר מקום בזיכרון. מחשבים רועשים הם לא תופעה חדשה.

מחשב רועש יכול להיגרם מגורמים רבים, כולל הגורמים הבאים:

  • אבק על מאוורר המחשב, שעלול לגרום להתחממותו ולהשמיע רעש
  • כונן קשיח פגום
  • ספק כוח פגום
  • מערכת קירור מיושנת או פגומה.

מחשב מרעיש הוא תופעה המתרחשת כאשר השימוש במעבד במחשב עולה על 100%. זה יכול להיגרם מביקוש גבוה לכוח עיבוד, או ממערכת עמוסה מדי. תופעה זו מלווה לעיתים קרובות בבעיות ביצועים, כמו פיגור או האטות, ויכולה להוביל לבעיות אחרות בטווח הארוך. מחשב רועש הוא מחשב שמוציא צליל גבוה. זה יכול לקרות בגלל שהרכיבים בתוך המכונה קרובים מדי זה לזה, או שזה יכול להיגרם מאבק על להבי המאווררים.

מחשב מרעיש

קראו עוד: מחשב איטי

מחשב מרעיש: רעש נגרם בדרך כלל מאחד משלושה דברים:

1) חוסר בזרימת אוויר בתוך מארז המחשב, מה שעלול לגרום להצטברות חום ועלול להוביל להתחממות יתר.

2) יותר מדי רכיבים נדחסים בחלל קטן, מה שעלול להוביל להגברת רטט ורעש כתוצאה מהתחככות של רכיבים זה בזה.

3) הצטברות אבק על להבי מאווררים ובמקומות אחרים בתוך מארז המחשב שעלולה להוביל לעלייה ברעש של מערבולת אוויר.

מחשבים רועשים הם לעתים קרובות תוצאה של המאווררים, הדרושים כדי לקרר את המערכת. ניתן להפחית את רמות הרעש באמצעות בקר מאוורר המווסת את המהירות והרעש של המאווררים. ניתן להפחית מחשבים רועשים באמצעות בקר מאוורר, המווסת את המהירות והרעש של המאווררים.

צריכים טכנאי מחשבים מקצועי?

איך אפשר להפחית את רעשי המחשב?

מחשב מרעיש הם בעיה נפוצה בזמן שאתם עובדים על המחשב נייח שלכם . לרובם יש מאווררים וכוננים קשיחים שמייצרים הרבה רעש. זה יכול להסיח את הדעת ולהקשות על הריכוז בעבודה שלך. ישנן דרכים רבות להפחית את רעשי המחשב. אחת הדרכים היא להשתמש באוזניות או באוזניות, אשר יחסמו את הסאונד ויאפשרו לכם להתמקד בעבודה שלכם. אפשרות נוספת היא להשתמש במחשב ללא מאוורר, שהוא שקט יותר ממחשבים רגילים בכך שהוא מבטל את הצורך במאוורר.

כולנו היינו שם. אתה מנסה לעבוד, אבל המחשב שלך עושה הרבה רעש. זה יכול להיות כל דבר, החל מהמאוורר מסתובב, ועד שהכונן הקשיח סוער, אפילו לחיצת העכבר. מחשב מרעיש עלולים להיות מתסכלים ולהסיח את דעתם עבור העובדים והלקוחות כאחד. הם יכולים גם לגרום לבעיות בציוד כמו מדפסות או מקרנים שזקוקים לסביבה שקטה כדי לתפקד כראוי. מחשבים רועשים הם לא רק מעצבנים אלא הם גם מבזבזים אנרגיה על ידי יצירת רעש מיותר שיכול לשמש במקומות אחרים במערכת. מחשבים רועשים הם בעיה מרכזית עבור אנשים רבים, במיוחד אלה שעובדים במשרד. הרעש יכול להסיח את הדעת, והוא יכול להקשות על הריכוז במשימה שלפניכם. ישנן מספר דרכים שבהן תוכל להפחית את הרעש מהמחשב שלך. ניתן לרכוש מאוורר חדש ושקט יותר למחשב או לרכוש מכשיר סופג קול. אפשרות נוספת היא לרכוש אוזניות לשימוש עם המחשב כדי שלא תצטרכו לדאוג שהרעש חזק מדי.

קראו עוד: תקלות במחשבים

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
אהבתם? שתפו את המאמר!
אולי יעניין אותך גם
מחשב תקוע על מצב טיסה

מצב טיסה הוא תכונה שימושית במחשבים ניידים ובמכשירים אלקטרוניים אחרים, מכיוון שהוא מכבה את כל התקשורת האלחוטית ומונע מהם להפריע למכשירי המטוס. עם זאת, לפעמים

למאמר המלא »
דילוג לתוכן